Technické parametry Dell Axim X51v

Pátek, 3. Březen 2006

Toto zařízení bylo vydáno jako takový malý update předcházejícího modelu X50v, kde však došlo k drobným úpravám:

– Windows Mobile 5.0 Premium Edition
– 256 MB NAND ROM
Jinak jsou tyto zařízení naprosto totožná. EDIT: Teda skoro. Zařízení chybí záložní baterie, ale ta z důvodů použití Windows Mobile 5.0 operačního systému již není třeba.

Tímto zařízením dosáhla společnosti Dell prvenství v boji o první klasické VGA Pocket PC zařízení s Windows Mobile 5.0 operačním systémem.

Dell Axim X51v je možné zakoupit přímo u společnosti Dell na této stránce za velmi příznivou cenu 15946 Kč s DPH v základní výbavě (už delší dobu již jen za 13685 Kč s DPH, součástí je také základní přislušenství – nabíječka, kolébka, redukce na nabíjení, pouzdro atd.). Dokoupit je možné spoustu originálního příslušenství.
Pro ty, co hodně prezentují a chtějí nechávat svůj notebook doma, vřele doporučuji VGA kabel, který můžete zapojit např. přímo do projektoru a tak prezentovat přímo z tohoto zařízení pomocí nového článku mobilního Office balíku a to PowerPointu Mobile.
Pro opatrnější doporučím zakoupit také Complate Care balíček, kdy v případě vašeho nechtěného poškození je vám zařízení vyměněno. Je tak možné učinit 3x za dobu trvání Complete Care.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: